top of page
Epazar Sosyal Logo.jpg

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

fAQ.png
 • Popüler Sorular
  Sıkça sorulan soruların yer aldığı alan
 • İade politikanız nedir?
  İade süresi ürün elinize ulaştığından itibaren 15 gündür. Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için “Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?” sorusundaki adımları takip edin. Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
 • İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?
  • İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır. • İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir: o Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. o Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. o Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. • Ayrıca iptal veya iadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. • Bu mesajı aldıysanız bankanıza Epazaar tarafından ücret iadesi yapılmış demektir. • "Hesabım" bölümünde yer alan “Siparişlerim“ sekmesindeki referans numaranızla veya ürünb koduyla bankanızdan iade kontrolü yapabilirsiniz. • İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. • Epazaar taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır. İPUCU: Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.
 • İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
  İadelerinizi kolay iade adımında belirtilen kargo firması ile ÜCRETSİZ gönderebilirsiniz. Kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunu belirtmeyi unutmayın. İade kargo kodu almak için “Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?” sorusundaki adımları takip edin.
 • İade kargo kodumu kaybettim, ne yapabilirim?
  İade kargo kodunuza: Epazaar.com ve mobil uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümü “Siparişlerim“ sekmesinden sipariş ayrıntılarınızdan erişebilirsiniz.
 • Hangi ürünleri iade edemiyorum?
  Ambalajı Açılmış Denenmiş Bozulmuş Kullanılmış Hasar veya Zarar Görmüş Eskitilmiş veya Yıpratılmış V.b ürünler yasalar ve iade politikalarımız gereği geri alımı mümkün değildir.
 • Siparişim ne zaman gelir?
  Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını kargo firmasına bağlı olarak size iletirlir. Siparişiniz onaylandıktan sonra kargo işlemine geçer ve Epazaar tarafından eposta yoluile size bildirilir. Ürün ve Kargo seçeneklerine bağlı olarak 3-5 iş günü sürebilir. Bu gibi ayrıntılar ürün detalarında veya açıklamalarında yazar.
 • FAQ bölümü nedir?
  "Nereye gönderiyorsunuz?", "Ürünler Hakkında bilgi", veya belirtilen başlıklar altındaki bilgiler gibi v.s sizinle veya işletmenizle ilgili sık sorulan soruları hızlı bir şekilde yanıtlamak için bir FAQ bölümü kullanılabilir. veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular ve yanıtlarına buradan erişebilirsiniz.
bottom of page